كور نظامیان عربستان تجهیزات نظامی نیروی هوایی

كور: نظامیان عربستان تجهیزات نظامی نیروی هوایی پدافند هوایی نیروهای مسلح عربستان عربستان، مقایسه دستگاه دریایی

گت بلاگز اخبار اجتماعی گسل‌های غرب ایران، مشابه گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران است / پایتخت کشور

رئیس سابق مرکز ژئوفیزیک دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ساز و کار زمین لرزه‌ای که در غرب کشور رخ داده، بسیار به گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران نزدیک

گسل‌های غرب ایران، مشابه گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران است / پایتخت کشور

یک متخصص ژئوفیزیک: گسل های غرب ایران، مشابه گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران است / پایتخت کشور عزیزمان ایران زلزله بیاید چه می شود؟

عبارات مهم : ایران

رئیس سابق مرکز ژئوفیزیک دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ساز و کار زمین لرزه ای که در غرب کشور رخ داده، بسیار به گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران نزدیک است با این تفاوت که در غرب کشور، جمعیت به اندازه پایتخت کشور عزیزمان ایران فشرده نیست.

نصرالله کمالیان درمورد وقوع زلزله در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ساز و کار زمین لرزه ای که در غرب کشور رخ داده، بسیار به ساز و کار گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران نزدیک است و اثراتی که از زلزله در کرمانشاه مشاهده شده است نیز در پایتخت دیده می شود، با این تفاوت که در غرب کشور، جمعیت به اندازه پایتخت کشور عزیزمان ایران فشرده نیست.

وی در ادامه گفت: می توان مقدار تلفات زمین لرزه در پایتخت کشور عزیزمان ایران را آینده نگری کرد ولی در صورت بروز اتفاق جهت مصدومان قریب به 2 میلیون کمبود جا خواهیم داشت.

رئیس سابق مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران، مسئله عمده را کمک رسانی بیان کرد و افزود: امدادرسانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بسیار سخت هست، در صورت وقوع زمین لرزه با مقیاس بالا، پایتخت به طور قطع قفل می شود و هیچ نوع رفت و آمدی در پایتخت کشور عزیزمان ایران امکان پذیر نخواهد بود.

کمالیان تصریح کرد: در ماجرایی مثل سقوط هواپیمای نظامی که چند سال گذشته رخ داده بود، از وردآورد کرج تا میدان امام حسین پایتخت کشور عزیزمان ایران قفل شده است بود؛ که این مساله بسیار راحت بود، در نتیجه اگر اتفاقی رخ دهد به هیچ عنوان تردد شهروندان و خودروهای امدادی امکان پذیر نخواهد بود.

وی با بیان اینکه در ستاد مدیریت بحران شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در این زمینه فعالیت می شود، گفت: ولی این کارها کافی نیست و ارتباط آن ها باید با رسانه ها زیاد شود، چراکه در بحث پیشگیری از بحران باید آموزش هایی داده شود و فقط نمی توان بعد از بحران را در نظر گرفت.

گسل‌های غرب ایران، مشابه گسل شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران است / پایتخت کشور

رئیس سابق مرکز ژئوفیزیک دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران باید جهت پایتخت برنامه ریزی کند، تاكيد کرد: کوچه های پایتخت کشور عزیزمان ایران تبدیل به پارکینگ شده است است و باید جهت اینها تدابیری اندیشیده شود. اگر این معضلات برطرف شود، بعضی از پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران حل خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | دانشگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz